1. Головна
  2. Новини
  3. У ковельській школі №6 звели нову сучасну покрівлю

У ковельській школі №6 звели нову сучасну покрівлю

ІІ семестр 2020 року учні ЗЗСО І-ІІ ст. №6 розпочали у приміщенні школи, в якому було проведено перекриття даху, замінено балки, зроблено стелю, встановлено сигналізацію за сучасними технологіями, а основне — дотримано всіх стандартів протипожежної безпеки. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Приміщення школи, яка є пам'яткою архітектури місцевого значення, було збудовано ще в далекому 1907 році, а з 1947-го веде свою історію школа №6. До цього часу капітального ремонту приміщення не було. А в останні роки найголовнішою проблемою став дах: значна частина опорних конструкцій прогнила, руйнувався фасад, дощем вимивалася цегла.

Роботи з ремонту були виконані оперативно та якісно. Тепер будівля ще здалеку милує око своїм ошатним виглядом, а в класах та коридорах стало тепло, безпечно, затишно й комфортно.

- Педагогічний, учнівський, батьківський колективи закладу висловлюють щирі слова подяки міському голові Кіндеру О. О., заступнику міського голови Прокопіву І. Я., начальнику управління освіти Бичковському В. В., інженеру технічного нагляду Зінчуку А. П., директору ДП "НОВО-БУД" Штикові В. Ф., директору ПК "Наша безпека" Новосаду В. В., директору ПП "Металовироби. Система відливу" Савлуку В. В. за величезний внесок у створенні належних умов для розвитку, навчання і виховання дітей, - йдеться у повідомленні сайті міської ради.


#ПамяткаАрхітектури #Освіта #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

У Ковелі планують перенести історичний музей в приміщення, яке є пам'яткою архітектури

У Ковелі планують перенести історичний музей в приміщення, яке є пам'яткою архітектури
Якщо таке рішення приймуть депутати, будівлю колишнього РАЦСу відремонтують. Площа цих приміщень є удвічі більшою за існуючий музей, який уже не вміщує усіх експонатів.