1. Головна
  2. Новини
  3. Інформація для інвесторів: у Ковелі затвердили стартову ціну та умови продажу приміщення у центрі міста

Інформація для інвесторів: у Ковелі затвердили стартову ціну та умови продажу приміщення у центрі міста

Як ми повідомляли раніше, приміщення у центрі Ковеля, яке колись використовувала поліклініка, продадуть на аукціоні. Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про затвердження умов продажу об'єкта малої приватизації комунальної власності міста Ковеля - будівлі поліклініки центральної районної лікарні площею 202,2 кв.м, яка розміщена: Волинська область, м. Ковель, вул. Незалежності, 122.


Стартова ціна об'єкта приватизації (з ПДВ) для:

- аукціону з умовами - 579087,00 (п'ятсот сімдесят дев'ять тисяч вісімдесят сім) гривень 00 копійок; - аукціону зі зниженням стартової ціни - 289543 (двісті вісімдесят дев'ять тисяч п'ятсот сорок три) гривні 50 копійок;
- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій - 289543 (двісті вісімдесят дев'ять тисяч п'ятсот сорок три) гривні 50 копійок.

Аукціон з умовами буде проводитись через 20 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об'єкта малої приватизації.

Умови продажу об'єкта приватизації:
- переможець аукціону зобов'язаний зберегти його цільове призначення;
- провести реконструкцію даного об'єкта з збереженням характеру історичного середовища в порядку, визначеному чинним законодавством;
- після переходу до переможця аукціону права власності на даний об'єкт приватизації оформити право користування земельною ділянкою, на якій він розміщений.

Витрати, пов'язані з укладанням договору купівлі-продажу, нотаріальним посвідченням, тощо, покладаються на покупця.

Детальніше ознайомитися з рішенням виконкому інвестори зможуть після його опублікування на офіційному сайті Ковельської міської ради та в електронній торговій системі (упродовж 10 днів).

#МіськийБюджет #ПамяткаАрхітектури

Коментарі

Читайте також

На оплату електроенергії за освітлення вулиць Ковеля цьогоріч пішло понад 2 млн грн бюджетних коштів

На оплату електроенергії за освітлення вулиць Ковеля цьогоріч пішло понад 2 млн грн бюджетних коштів
Упродовж року здійснено електрифікацію нових житлових мікрорайонів, реконструйовано мережі вуличного освітлення на чотирьох вулицях міста, де нині встановлено сучасні опори з енергоощадними ліхтарями.

Приміщення у центрі Ковеля, яке колись використовувала поліклініка, продадуть на аукціоні

Приміщення у центрі Ковеля, яке колись використовувала поліклініка, продадуть на аукціоні
Ковельські депутати на учорашній сесії з другої спроби, після гучних дискусій, таки підтримали рішення та внесли цей об'єкт до переліку тих, що підлягають приватизації.