У Ковелі вперше проведуть конкурс краси для молоді з особливими потребами

Громадська організація «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» спільно з Ковельською міською радою до Дня міста Ковеля планують провести конкурси краси для молоді з обмеженими фізичними можливостями. Захід, який пройде на Волині вперше, приурочили до Дня міста Ковеля.

Ініціатива організувати цікавий і змістовний конкурс для дівчат та хлопців з інвалідністю належить Ользі Яренчук, яка торік взяла участь у Всеукраїнському конкурсі краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень-2019» та виборола титул «Міс Інтернет». Нині Ольга працює прес-секретарем ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» та позаштатним кореспондентом газет «Вісті Ковельщини», «Сила духу», «Благовіст», а також є членом збірної Волині з боча.

Ініціативу активістки підтримала громадська організація «Добродія в дії» та міська влада. Тож цього року спільно планують проведення двох конкурсів - для дівчат та юнаків: «Королева Волині без обмежень» та «Король Волині без обмежень».

Участь у конкурсі можуть взяти молоді люди, які переміщаються на кріслах колісних віком від 17 до 35 років, і які проживають у Волинській та Рівненській областях.

Дізнатися детальніше про умови конкурсу та заповнити анкету для участі можна на сторінках Ольги Яренчук або Асоціації осіб з інвалідністю «Добродія в дії» за посиланнями:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2723454467736130&id=100002148118871

https://www.facebook.com/groups/dobrodiavdii/permalink/2549368808660077/

Анкети приймаються до 1 травня 2020 року.


Фото - організаторів конкурсу: "Краса без обмежень"/"Мужність без обмежень"

#КрасаБезОбмежень

Коментарі

  • Ольга Яренчук Прес-секретар
    УВАГА! В зв'язку зі зверненнями осіб старше 35 років, на правлінні громадської організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” було прийняте попереднє рішення про проведення конкурсів для осіб (чоловіків та жінок) з інвалідністю від 36 років і старше, які переміщаються на кріслах колісних. Захід плануємо провести в місті Луцьку та приурочити до Дня міста.
    Звернення про співорганізацію даного заходу до відповідних органів влади (Луцька міська рада, Волинська обласна державна адміністрація, Волинська обласна міська рада) готуємо.
    Відповісти

Читайте також

Триває онлайн-голосування: підтримаймо ковельчанку, яка бере участь у конкурсі «Краса без обмежень»!

Триває онлайн-голосування: підтримаймо ковельчанку, яка бере участь у конкурсі «Краса без обмежень»!
Ольга Яренчук - учасниця Всеукраїнського конкурсу краси для дівчат з інвалідністю, може стати переможницею у номінації "Міс Інтернет". Проголосувати можна у соцмережі Фейсбук.