1. Головна
  2. Новини
  3. У День святого Валентина в Ковелі одружилося 9 пар молодят

У День святого Валентина в Ковелі одружилося 9 пар молодят

У Міністерстві юстиції України вже третій рік поспіль 14 лютого проходить акція «Кохання поза часом». Її мета надати можливість закоханим навіть вночі, - повідомляють у Ковельському МВ ДРАЦСу.

Саме в цей день всі бажаючі мали можливість зареєструвати шлюб, подати заяву про реєстрацію шлюбу, провести обряд заручин та ювілейного весілля впродовж з з 8.00 до 24.00.

Впродовж Дня закоханих Ковельським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) зареєстровано 9 шлюбів.

Зокрема, перший шлюб було зареєстровано о 10:00, а вечірній о 19:15.

- Щиро вітаємо молодят, які в День усіх закоханих поєднали свої серця та зареєстрували шлюб в Ковельському міськрайонномк відділі державної реєстрації актів цивільного стану Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції(м.Львів). Бажаємо Вам надійного і міцного щастя, незгасаючої і щирої любові, сімейного ладу і розуміння, домашнього затишку і добра. Нехай сьогодні буде вам гірко, а в інші дні спільного життя — шалено солодко і гарно, - зауважують у дописі на сторінці Ковельського РАЦСу у Фейсбук.#ЮстиціяВолині #ШлюбЗаДобу

Коментарі

Читайте також