1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковельводоканал» повідомляє мешканцям багатоповерхівок про необхідність укласти договір на послуги

«Ковельводоканал» повідомляє мешканцям багатоповерхівок про необхідність укласти договір на послуги

Ковельське управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» інформує, що надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України. Такі договори затверджено окремо для різних моделей організації договірних відносин (індивідуальний договір та колективний договір про надання комунальних послуг) та для різних категорій споживачів (індивідуальний споживач, колективний споживач).

Прийняття рішень співвласників багатоквартирного будинку про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг здійснюється відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», яким передбачено, що такі рішення мають прийматися на зборах співвласників.

Рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку. Для укладання будь-якої моделі договірних відносин необхідно надати Ковельському УВКГ «Ковельводоканал» копію рішення загальних зборів щодо обраного варіанту оформлення договору (зразок протоколу відповідно до чинного законодавства).

Вибір співвласниками багатоквартирного будинку моделі організації договірних відносин та укладення відповідного договору із виконавцем комунальної послуги безпосередньо впливає на структуру платіжки споживача.

Враховуючи вищевикладене, підприємство наголошує на необхідності прийняття співвласниками багатоквартирного житлового будинку рішення визначившись з моделлю організації договірних відносин з Ковельським УВКГ «Ковельводоканал» як виконавцем комунальних послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником будинку після 1 травня 2020 року буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги з урахуванням особливостей, визначених частиною сьомою ст. 14 Закону України "Про житлово-комунальні послуги".


Детальніше - за посиланням: https://www.kovelvoda.com/


#Ковельводоканал

Коментарі

  • Ковельчанин
    А після укладання договору під час будь якої авпрії вам розкажуть, що вони відповідають лише за подачу води, а ремонт мереж це ваша особиста справа, хоча ремонт прописаний в договорі.
    Відповісти

Читайте також

Про якість та безпечність води, яку споживають ковельчани, - розповідають фахівці «Ковельводоканалу»

Про якість та безпечність води, яку споживають ковельчани, - розповідають фахівці  «Ковельводоканалу»
Для водопостачання Ковеля використовується вода з артезіанських свердловин. Єдиним її недоліком є підвищений вміст заліза. Проте вона проходить очищення на станції знезалізнення і вміст заліза доводиться до нормативних значень.

«Ковельводоканал» повідомляє споживачів про намір встановити лічильники холодної води в багатоповерхівках

«Ковельводоканал» повідомляє споживачів про намір встановити лічильники холодної води в багатоповерхівках
Про це оператор зовнішніх інженерних мереж - управління водопровідно-каналізаційного господарства, інформує мешканців багатоквартирних житлових будинків.