1. Головна
  2. Новини
  3. На Ковельському водосховищі чоловіки ловили рибу забороненими знаряддями

На Ковельському водосховищі чоловіки ловили рибу забороненими знаряддями

У період з 10 по 17 лютого державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 29 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Зокрема й у Ковельському районі. Повідомляє пресслужба рибоохоронного патруля.

Складено 15 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), сім – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення) та один - за ч. 1 ст. 85-1 (продаж заборонених знарядь лову). Оформлено шість актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 14 од. заборонених знарядь лову.

У порушників вилучено три кг водних біоресурсів та шість од. заборонених знарядь лову (сітні). Накладено штрафів на суму 748 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 1 785 грн.

11 лютого зафіксовано два порушення правил рибальства. Інциденти сталися на Ковельському водосховищі та поблизу Ковеля на території Ковельського району. Викрито двох громадян, що знаходилися поблизу водойми з забороненими знаряддями, виготовленими із сіткоснастевих матеріалів, які не передбачені Правилами рибальства - трьома «екранами». Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству.

На осіб оформлено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Також з рибалками проведено масово-роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за порушення Правил рибальства.


#РибоохороннийПатруль

Коментарі

Читайте також

Ковельський суд оштрафував чоловіка, який вп'яте за рік порушив природоохоронне законодавство

Ковельський суд оштрафував чоловіка, який вп'яте за рік порушив природоохоронне законодавство
У 2019 році цей громадянин кілька разів потрапляв у поле зору рибоохоронного патруля за фактами незаконного продажу водних біоресурсів та за перевищення добової норми вилову раків.