Ковельські спортсмени і тренери увійшли до списку кращих на Волині за підсумками 2019 року

19 лютого у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися підсумки спортивного року 2019. У рамках заходу відзнаки отримали відомі волинські тренери, спортсмени. Серед них - чимало ковельчан. Повідомляє відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА.

Також було підбито підсумки, за результатами виступів волинських спортсменів на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях упродовж 2019 року. Нагороди вручали заступник голови обласної державної адміністрації Костик Анатолій Іванович та заступник голови обласної ради Карпюк Роман Петрович.

У десятку кращих спортсменів з олімпійських видів спорту потрапили:
Вандюк Юрій – веслування на байдарках і каное; Коб Тетяна – бокс; Борсук Павло – веслування на байдарках і каное.

У номінації «П’ятірка кращих тренерів з олімпійських видів спорту» нагороди отримали:

Семенюк Федір Іванович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності;

Прохорук Василь Олександрович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

У п’ятірку кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту потрапили спортсмени у складі національної збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» Назарук Дмитро та Семенюк Сергій.

У номінації «Кращі спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю» нагороджена Батенкова-Бауман Юлія – лижні гонки, біатлон (ураження опорно-рухового апарату).

Почесною грамотою президента Національного Олімпійського Комітету України Сергія Бубки нагороджено Милехина Анатолія Миколайовича – тренера-викладача обласної ШВСМ, президента федерації боротьби вільної Волинської області.

За підсумками обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2019» низку нагород отримали команди міст та районів:

І група: 3 місце – Ковельський район; 2 місце – Іваничівський район; 1 місце – Любешівський район.

ІІ група: 3 місце – місто Володимир-Волинський; 2 місце – місто Ковель; 1 місце – місто Луцьк.

Серед учасників спартакіади, які брали участь в ігрових видах спорту:

І група: 3 місце – Горохівський район; 2 місце – Ратнівський район; 1 місце – Маневицький район.

ІІ група: 3 місце – місто Нововолинськ; 2 місце – місто Ковель; 1 місце – місто Луцьк.

За рейтингом дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву області з олімпійських видів спорту, чиї спортсмени вдало виступали упродовж 2019 року, 1 місце здобув Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича».

Крім того, ще одну нагороду - 1 місце, Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича» здобула за рейтингом дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву області з олімпійських видів спорту, за результатами виступів спортсменів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях за 2019 рік.


#Спорт #Веслування #КомплекснаДЮСШ #ЮліяБатенковаБауман

Коментарі

Читайте також

Ковельчан зарошують подолати «Маршрут любові»

Ковельчан зарошують подолати «Маршрут любові»
Уже традиційно до Дня закоханих ГО Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» спільно з відділом фізичної культури та спорту проводять змагання зі спортивного орієнтування.