У Ковелі призначили стипендії міського голови молодим спортсменам та ветерану спорту

У Ковелі призначили стипендії міського голови молодим та перспективним спортсменам. Таке рішення вчора, 13 лютого, було прийняте під час засідання виконавчого комітету, враховуючи досягнуті успіхи у Всеукраїнських та обласних змаганнях, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста, пропаганду здорового способу життя.

Упродовж 2020 року грошові виплати щомісяця отримуватимуть 40 ковельських спортсменів. Варто зауважити, що цьогоріч їх майже удвічі більше, ніж у 2019 році. Серед них - 11 веслувальників, троє юнаків з обмеженими фізичними можливостями (вихованці обласного центру «Інваспорт»), п'ятеро спортсменів, які займаються вільною боротьбою, по два – карате, дзюдо, кікбоксингом, стільки ж плавців, боксерів, футболістів, шахістів, по три – волейболісти і легкоатлети.

Серед кращих спортсменів, чиї імена уже добре відомі ковельчанам, Анастасія та Ольга Падошики, Станіслав Бондаренко, Юрій Калінчик, Ян Варакін, Яків Левчик, Ілля Клімчук, Діана Рисьова та ін.

Цим же рішенням визначено щомісячну стипендію ветерану спорту з інвалідністю - Подгурському Віталію Миколайовичу.#МіськийБюджет #Спорт

Коментарі

Читайте також

Прийнято бюджет області на 2020 рік. Скільки коштів отримає Ковель?

Прийнято бюджет області на 2020 рік. Скільки коштів отримає Ковель?
Як повідомила начальник фінансового управління, у головному кошторисі Волині, який було повернуто на доопрацювання у грудні 2019 року, бюджетна комісія облради все ж передбачила кошти на ремонт доріг у Ковелі.

У ковельській школі №6 звели нову сучасну покрівлю

У ковельській школі №6 звели нову сучасну покрівлю
Будівля навчального закладу є пам'яткою архітектури місцевого значення. Її було збудовано у 1907 році. Останнім часом найголовнішою проблемою старого приміщення стало руйнування даху.