1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі провели чемпіонат міста з класичних шахів серед дітей

У Ковелі провели чемпіонат міста з класичних шахів серед дітей

14-16 лютого у шаховому клубі на базі ДЮСШ ім. Є. Кондратовича проходив чемпіонат Ковеля з класичних шахів серед хлопчиків та дівчаток до 8 та 10 років. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

42 юних шахісти виборювали призові місця та чемпіонські титули міста. Цікаві партії та комбінації зустрічались на шахових полях.

У віковій категорії до 10 років серед юнаків чемпіоном став Адріан Щерба (ЗОШ №10), друге місце завоював Арсеній Кисляк (СШ №3), а третє - Михайло Мошковський (ЗЗСО №1).

Серед дівчат до 10 років перемогу отримала Юлія Губчик (ЗЗСО №1), друге місце посіла Марічка Петрук (ЗОШ №10), третє — Анастасія Наумлюк (СШ №3).

У віковій категорії до 8 років серед юнаків чемпіонство виборов п'ятирічний Олександр Лисюк, другий результат у Андрія Ярованя (СШ №3), третій — у Даниїла Юхимика (ЗЗСО №1).

Серед дівчат до 8 років чемпіонство отримала Юлія Янчар (ЗЗСО №6), другою стала Софія Глинюк(ЗЗСО №5), третьою — Даяна Дружинович (НВК №13).

Тренери дитячо-юнацької спортивної школи ім. Євгена Кондратовича Олена Черняк та Тетяна Портянко пишаються своїми учнями - юними шахістами. Бажають їм подальших перемог та гідно представити Ковель на чемпіонаті Волинської області у березні.


#Шахи

Коментарі

Читайте також