У Ковелі стартував новий проєкт «Еко-виклик для молоді»

Молодь гідно прийняла «Еко-виклик» і наступні півтора місяці обіцяють працювати продуктивно, - повідомляє керівниця Молодіжного центру «Місто ідей» Людмила Зубарєва.

Молодіжний центр «Місто ідей» зібрав команду, яка небайдужа до проблем екології свого міста та має активну громадську позицію. Тож разом стартували з новим проєктом «Еко-виклик для молоді».

Перший етап тренінгів на теми "Лідерство", "Робота в команді" та "Волонтерство" висвітлила чудова та професійна тренерка з міста Черкаси Олена Щаднова.

- Команда молодіжного центру щиро дякує їй за знання, досвід та той заряд енергії та бадьорості, якими Олена зарядила учасників. Це був неймовірний старт!, - запевняє Людмила Зубарєва.

Волонтерка Корпусу миру Кесіді Кремтон розповіла про "Гендерну рівність" та додала учасникам драйву та мотивації, адже її тренінги завжди проходять у невимушеній та надихаючій атмосфері. З перекладом їй допомагала Вікторія Дроздівська. Робота у молодіжному середовищі продовжується.


#МістоІдей #Екологія

Коментарі

Читайте також

За рік роботи молодіжний центр «Місто ідей» реалізував у Ковелі понад дві сотні заходів

За рік роботи молодіжний центр «Місто ідей» реалізував у Ковелі понад дві сотні заходів
Серед основних напрямків роботи: розвиток волонтерства, неформальна освіта для молоді, популяризація здорового способу життя, національно-патріотичне виховання, організація змістовного дозвілля молоді.