У Ковелі вперше цього року долали нічний «Маршрут любові»

Третій рік поспіль у Ковелі за підтримки відділу фізичної культури і спорту виконавчого комітету громадська організація Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» проводить змагання зі спортивного орієнтування «Маршрут любові», - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Цього року дорослі і дитячі забіги проводились окремо. Усього для участі у змаганнях зареєструвались 84 особи, з них - 29 дівчат, 23 хлопці, 20 жінок і 12 чоловіків.

Юні ковельчани виходили на старт о 16.30 і підкорювали дистанцію заданого напряму. Найкращі результати показали: Балаж Олександр, Наумич Валерія – перше місце, Пасаман Андрій, Доценко Мар’яна – друге, Сорока Олександр, Кушнерук Анна - третє місце.

Досвідчені спортсмени стартували о 18.10. Для дорослих організатори підготували справжню романтику: нічне орієнтування, шлях за вибором. Вперше у нашому місті відбувся забіг з ліхтариками. Успішним став цей маршрут для Доценко Катерини (1 місце) та Бешти Ольги, яка прийшла до фінішу третьою.

Учасників, які подолали дистанцію, було нагороджено спеціальними медалями, а після фінішу інструктори ГО «ДКТР «Контур» частували всіх гарячим чаєм.

Організатори змагань дякують спонсорам: магазинам «Трайб» і «Кіндер Ленд», клубу ЗСЖ "РЕЗУЛЬТАТ", кінотеатру "Прем'єра" за надані призи для переможців, молодіжному центру "Місто ідей" - за допомогу у проведенні змагань.


#КлубКонтур #Дозвілля #Спорт

Коментарі

Читайте також

Ковельчан зарошують подолати «Маршрут любові»

Ковельчан зарошують подолати «Маршрут любові»
Уже традиційно до Дня закоханих ГО Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» спільно з відділом фізичної культури та спорту проводять змагання зі спортивного орієнтування.