1. Головна
  2. Новини
  3. Юна ковельчанка Анастасія Смаль перемогла в обласному конкурсі читців

Юна ковельчанка Анастасія Смаль перемогла в обласному конкурсі читців

Учора у с. Колодяжне відбувся обласний конкурс читців “Мій любий краю”, присвячений 149-ій річниці від дня народження Лесі Українки. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Надзвичайно успішним він став для юної учасниці з Ковеля Анастасії Смаль. Дівчинка здобула перемогу у молодшій віковій категорії. Разом зі своїм наставником - художнім керівником народного дому “Просвіта” Наталією Гончар вони підготували монолог Мавки з драми-феєрії “Лісова пісня”.

До конкурсу відшліфовували кожне слово, фразу, грали з інтонацією, вивчали акторську майстерність, підібрали музику та надзвичайно колоритний костюм.

Все це справило неймовірне враження на глядачів та журі. І хоча це був дебют Насті на цьому конкурсі, втім дівчинка не розгубилась і впевнено справилась зі своїм завданням.

Як нам розповіла переможниця, після оголошення результатів її переповнював каскад емоцій.

- Я дуже радію, що перемогла. Це дуже приємно. Зі мною було багато бажаючих зробити фото. А ще було цікаво познайомитись з іншими конкурсантами, дізнатись нове про Лесю Українку, її життя, - поділилась враженнями Анастасія.

У творчому змаганні брали участь понад 35 читців у трьох вікових категоріях.

Переможці нагороджені дипломами управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації і книгами.


#ЛесяУкраїнка

Коментарі

Читайте також

У Ковелі, Колодяжному та Нечимному письменники п'яти країн світу читали поезію різними мовами ФОТО

У Ковелі, Колодяжному та Нечимному письменники п'яти країн світу читали поезію різними мовами ФОТО
Літератори з Болгарії, Чехії, Білорусі, Грузії та міст України відвідали Ковельщину в рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Лісова пісня». Звучала поезія різними мовами світу.