1. Головна
  2. Новини
  3. З початку року у Ковелі поліція зареєструвала 4 звернення щодо крадіжок на садівничих масивах

З початку року у Ковелі поліція зареєструвала 4 звернення щодо крадіжок на садівничих масивах

З початку року у Ковельському відділі поліції було зареєстровано 4 звернення щодо крадіжок з дачних ділянок та садових товариств, - повідомляє пресслужба поліції.
Фото ілюстративне

Як показує практика, більшість крадіжок з територій дачних кооперативів, садових товариств відбувається переважно взимку, коли ті знаходяться взагалі без нагляду. Факти крадіжок виявляються власниками з великим запізненням – лише з початком польових робіт. А це, в свою чергу, ускладнює процес встановлення осіб, які скоюють крадіжки, а також розкриття таких злочинів за "гарячими слідами".

На багатьох ділянках будь-які господарські споруди відсутні. Тому будівельні матеріали та садовий інвентар (металевий), які зберігаються неналежним чином, найчастіше стають об'єктами крадіжок.

Аби дача не стала об'єктом злочинних намірів, про її безпеку слід потурбуватися заздалегідь.

Якщо тримаєте на дачі багато цінних для вас речей (інструменти, побутову техніку, будівельні матеріали), – не зайвим буде поставити ґрати на вікна, надійні замки на двері. Якщо неподалік постійно хтось живе, можна попросити людину періодично наглядати за будиночком і телефонувати у разі чого до поліції.

Одним з дієвих чинників щодо попередження таких крадіжок, в першу чергу, має стати особиста відповідальність кожного власника ділянки за збереження свого майна та прийняття всіх необхідних заходів, які можуть попередити скоєння крадіжок.
#Крадіжка #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У Ковелі обікрали припарковане авто

У Ковелі обікрали припарковане авто
Правоохоронці встановили, що крадіжку скоїв 36-річний місцевий житель. За фактом таємного викрадення чужого майна відкрили кримінальне провадження.