1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують встановити відеонагляд з системою розпізнавання номерних знаків

У Ковелі планують встановити відеонагляд з системою розпізнавання номерних знаків

600 тисяч гривень необхідно ковельській поліції для оновлення камер відеонагляду з розпізнавальною програмою. Про це повідомив учора, 24 лютого, на засіданні депутатської комісії у Ковельській міській раді начальник Ковельського відділу поліції ГУ Національної поліції у Волинській області Іван Тусь.
Фото ілюстративне

Він зауважив, що ініціативу правоохоронців уже підтримав міський голова Олег Кіндер. Тож керівник місцевої поліції звернувся з проханням і до депутатів, адже рішення про виділення коштів з міського бюджету прийматимуть саме вони.

Планують придбати 8 відеокамер, оснащених системою розпізнавання номерних знаків транспортних засобів, які встановлять на усіх в'їздах/виїздах у місто Ковель. Це дасть змогу досить оперативно встановити авто, які розшукують за підозрою у причетності до правопорушень чи злочинів. Ця система є автоматизованою. Нині ж поліція витрачає багато часу на виконання таких дій у ручному режимі. А від цього залежить безпека, а іноді й життя мешканців міста.

У разі позитивного вирішення питання щодо придбання нового обладнання, ті камери, які нині стоять на в'їздах у місто, будуть встановлені в інших громадських місцях Ковеля. Зокрема, за словами депутатів, є необхідність встановити їх на набережній, у міських парках.

Іван Тусь повідомив, що важливо було б впровадити комплексну систему оперативного реагування «Безпечне місто». За попередніми підрахунками, це обійдеться у 2,5 млн грн. Є необхідність й у системі розпізнавання людських облич.

У Ковелі впродовж кількох років ведеться поступова робота зі встановлення систем відеонагляду, на що уже було використано 400 тисяч гривень бюджетних коштів. У 2020 році у міському бюджеті на такі потреби уже є передбачено 100 тисяч гривень. Чи виділятимуть додаткові кошти - вирішуватимуть депутати.


#Безпека #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також