1. Головна
  2. Новини
  3. 34-річній ковельчанці, яка виховує двох неповнолітніх дітей, необхідні кошти на лікування та операцію з видалення пухлини мозку

34-річній ковельчанці, яка виховує двох неповнолітніх дітей, необхідні кошти на лікування та операцію з видалення пухлини мозку

34-річній ковельчанці Лідії Савлук, яка виховує двох неповнолітніх дітей, необхідна допомога на лікування. Про жінку розповіла на своїй сторінці у Фейсбук відома у Ковелі громадська активістка, керівник громадської організації «Молодіжний центр Ковель» та Клубу «Капітошка» Олена Грицюк.

Лідія Савлук має діагноз - венозна ангіома лівої лобної частки головного мозку. Торік пухлину лікарям вдалося видалити. Але стався рецидив. Післяопераційний стан Лідії погіршується в зв’язку з новоутвореною пухлиною, яка дуже швидко прогресує. Тож необхідна ще одна операція. Наразі жінка потребує дороговартісного лікування.

- Після обстеження на МРТ лікар прописав дуже дорогий препарат - Кітруда 200 мг на 4 введення в/в один раз на 3 тижні під наглядом КТ, МРТ. Він коштує 95 тисяч гривень. Будь-яка допомога є цінна!!! Кожна гривня може врятувати життя!, - пише Олена Грицюк.

Лідія Савлук працювала помічником вихователя у ДНЗ №9. Проте через хворобу вона не може працювати. Лідія мама двох неповнолітніх дітей: виховує 11-річного сина та 4-річну доньку. Коштів, які необхідні на лікування, сім'я не має. Для подальшої реабілітації та підготовки до наступної операції їй потрібні дороговартісні медичні препарати.

- Звертаюсь до вас, друзі, з проханням допомогти Савлук Лідії Володимирівні, 22.08.1985 року народження. Працює в ДНЗ 9 і проживає на вул. С. Кривенького, у Ковелі. 23.04.2019 р. їй було проведено операцію: кістково-пластичну трепанацію черепа з видаленням АВМ лівої лобної кістки. Звертаюсь до всіх небайдужих людей і надіюсь, що разом ми зможемо допомогти Лідії вилікуватись і жити повноцінним життям.
Робімо добро разом! Вдячні Вам за будь-яку суму,
- йдеться у дописі пані Олени.


Гроші можна переказувати на картку ПриватБанку

4731219101532400

Савлук Лідія Володимирівна


#Благодійність

Коментарі

Читайте також

У керівниці ковельського осередку Товариства Червоного Хреста Людмили Стахорської - 70-літній ювілей

У керівниці ковельського осередку Товариства Червоного Хреста Людмили Стахорської - 70-літній ювілей
За вагомий особистий внесок у розв’язання проблем найбільш незахищених мешканців міста, чуйність і милосердя, активну участь у житті громади її нагороджено Грамотою міської ради.