1. Головна
  2. Новини
  3. У керівниці ковельського осередку Товариства Червоного Хреста Людмили Стахорської - 70-літній ювілей

У керівниці ковельського осередку Товариства Червоного Хреста Людмили Стахорської - 70-літній ювілей

Сьогодні ювілейний день народження відзначає голова Ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Стахорська. Понад десять років жінка очолює благодійне Товариство, яке нараховує 202 первинних організації в нашому місті та районі, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На рахунку організації багато добрих справ: за сприяння Червоного Хреста чимало кабінетів міських загальноосвітніх навчальних закладів та ковельських коледжів обладнано партами, до сотні ліжок отримали місцеві медичні установи. Одяг, взуття, постіль, засоби особистої гігієни, реабілітації та пересування для людей з інвалідністю, медикаменти, продукти харчування — усе це отримують ті, хто потребує допомоги.

З початком бойових дій на сході держави Червоний Хрест розширив напрямки своєї діяльності. Збирають та відправлять гуманітарну допомогу військовим. Чимало уваги жінка приділяє уваги роботі з молоддю.

Людмила Стахорська також є куратором медичного факультету Університету третього віку. Благодійність стала частиною життя ювілярки.

Пані Людмилу нагороджено Грамотою міської ради та цінним подарунком за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розв’язання проблем найбільш незахищених мешканців міста, чуйність і милосердя, активну участь у житті громади та з нагоди 70-річчя від дня народження.


#ЧервонийХрест #Благодійність #Волонтери

Коментарі

Читайте також

Ковельчан закликають приєднатися до благодійних справ міського осередку Червоного Хреста України

Ковельчан закликають приєднатися до благодійних справ міського осередку Червоного Хреста України
З 1 по 30 квітня під гаслом "100 років милосердя" триватиме Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста, яке саме сьогодні - 18 квітня, відзначає 101 рік з часу своєї діяльності в Україні.

Акцію доброчинності провели волонтери Ковельського медичного коледжу з нагоди Дня людей похилого віку

Акцію доброчинності провели волонтери Ковельського медичного коледжу з нагоди Дня людей похилого віку
За підтримки Ковельської громадської благодійної організації Товариства Червоного Хреста України літні одинокі громадяни отримали продуктові набори.