1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі побував директор Корпусу Миру США в Україні Майкл Кетовер

У Ковелі побував директор Корпусу Миру США в Україні Майкл Кетовер

Вже понад рік у Ковелі в службі зайнятості працює волонтерка Корпусу Миру Шоу Еймі Рей. За цей період вдалося реалізувати чимало українсько-американських ініціатив на Волині.

27 лютого директори Волинського обласного та Ковельського міськрайонного центрів зайнятості мали нагоду поспілкуватися з директором Корпусу Миру США в Україні Майклом Кетовером. Ділилися напрацюваннями та обговорювали перспективи.

Директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак показав гостю, як влаштована робота організації, в якій вже півтора року працює Еймі, та розповів про суть кожного напрямку. Про тривалу та інтенсивну роботу Еймі Рей на Волині її керівника поінформував начальник відділу активної підтримки безробітних Ковельського міськрайонного центру зайнятості Олександр Чорний.

З 2018 року 135 волонтерів є учасниками проєкту «Розвиток громад». Серед них - й Еймі Рей – єдина волонтерка Корпусу Миру США, яка потрапила на роботу у соціальну службу – Ковельський міськрайонний центр зайнятості. Волонтери Корпусу Миру переважно працюють в Україні зі школами та молодіжними організаціями. Однак Еймі вже майже два роки працює з філіями Волинського обласного центру зайнятості.

Для спеціалістів служби зайнятості Еймі проводила тренінги з розвитку професійних навичок, організації менеджменту, управління часом, знайомила з Е-можливостями сучасного життя.

За менш, ніж два роки, запроваджені та функціонують клуби англійської мови для безробітних, учнівської молоді, студентів та викладачів, які веде Еймі Рей. Окрім того, спільно зі спеціалістами ЦЗ волонтерка здійснює профорієнтаційну роботу серед шукачів, Так, провели 33 тренінги «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» та 28 тренінгів із підготовки резюме.

Активно Еймі проводила профорієнтаційну роботу з молоддю, разом із українськими партнерами брала участь у навчальних тренінгах «Управління проектами» та «Взаємодія в громадах».

Директор Корпусу Миру США в Україні Майкл Кетовер, побачивши всі напрацювання своєї колеги зі службою зайнятості, зазначив, що йому дуже приємно спостерігати такий результат, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю.Джерело - Волинський обласний центр зайнятості

#ЦентрЗайнятості #Волонтери

Коментарі

Читайте також