1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські рятувальники продовжують навчати школярів правилам безпеки

Ковельські рятувальники продовжують навчати школярів правилам безпеки

27 лютого працівники Ковельського МРВ У ДСНС України у Волинській області провели позапланові перевірки дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки з відпрацюванням порядку евакуації в НВК №13 міста Ковеля та Озерняньської початкової школи в селі Озерне Ковельського району. Повідомляє пресслужба Управління ДСНС України у Волинській області.

У рамках профілактичних заходів фахівці ДСНС спочатку провели інструктаж для викладацького складу навчальних закладів, продемонстрували їм види вогнегасників та нагадали принципи їх роботи. А також не оминули увагою школяриків – провели навчальну евакуацію та нагадали основні правила пожежної безпеки, розповіли як правильно діяти у разі виникнення пожежі в приміщенні.

Окрім цього, доступно роз’яснили учням алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів, які часто навесні під час прогулянок у лісових масивах чи під час роботи на полях у сільській місцевості знаходять саме діти. Рятувальники зауважили, що важливим у таких випадках є вчасне повідомлення про небезпечні знахідки дорослих, які у свою чергу, повідомляють або сільського голову чи одразу працівників служб екстреного реагування 101, 102.


#Освіта #Рятувальники

Коментарі

Читайте також