1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковельводоканал» оприлюднив результати моніторингу якості питної води у лютому

«Ковельводоканал» оприлюднив результати моніторингу якості питної води у лютому

УВКГ «Ковельводоканал» оприлюднив результати моніторингу якості питної води централізованих систем водопостачання м.Ковеля перед подачею в розподільчу мережу. Про це повідомляється на сайті підприємства.

Моніторинг проводився фахівцями у лютому 2020 року. Якість води оцінюється комплексом різних показників, серед яких - запах та смак, жорсткість та кольоровість, вміст сульфатів, нітратів, марганцю, хлоридів та ін. Зважаючи на показники, наведені у таблиці (числове значення норми та факту), склад і властивості питної води в системі водопостачання м. Ковеля відповідає вимогам, безпечним для споживання людиною. Проте деякі показники у порівнянні з січнем 2020 року все ж змінилися.

Зокрема, колірність питної води зросла на 1 градус і становить 4,7 (у нормі має бути нижче 20°). Зменшилась каламутність і нині вона дорівнює 0 (у січні становила 0,16 мг/дм³).

Збільшився рівень сухого залишку, який залежить від кількості розчинених у воді солей. У лютому він дорівнював 253,2 мг/дм³ (у січні - 338,2 мг/дм³). Норма: сухий залишок як показник ступеня мінералізації води допускається в кількості 1000 мг/л.

Рівень сульфатів у питній воді дещо зріс - 19,4 мг/дм³ (був 16,7 при нормі 250), а хлоридів зменшився і становить 18,5 мг/дм³ (був 26,2 при нормі 250). Міді, марганцю та нітратів у воді не виявлено. У січні показник нітратів становив 0,03 мг/дм³.


Результати моніторингу якості питної води у січні 2020 року

#Ковельводоканал

Коментарі

Читайте також

«Ковельводоканал» повідомляє мешканцям багатоповерхівок про необхідність укласти договір на послуги

«Ковельводоканал» повідомляє мешканцям багатоповерхівок про необхідність укласти договір на послуги
Співвласники багатоквартирних будинків, незалежно від форми управління, зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з УВКГ щодо водопостачання та водовідведення.