За нецензурну лайку на ковельських поліцейських жінка отримала 51 гривню штрафу

До Ковельської поліції зателефонувала невідома, яка не приховувала свого роздратування і нецензурною лайкою «обклала» працівників поліції. Жінка навіть погрожувала їм фізичною розправою. Пише ПроКовель.

Дзвінок пролунав за екстреним номером «102». Черговий узяв слухавку і почув, як на іншому кінці дроту посипалися образи на адресу правоохоронців.

У судовій справі йдеться, що особа «здійснювала лихослів'я по телефону в адресу оператора «102», виражалась нецензурною лайкою, погрожувала фізичною розправою, чим порушувала громадський порядок та спокій громадян, вчинивши тим самим адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП».

Призначаючи адміністративне стягнення, суддя врахував обставини справи, характер вчиненого правопорушення, особу порушниці, ступінь її вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом'якшують відповідальність за вчинене. І дійшов висновку застосувати до винної адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 гривню. А також стягнути з підсудної на користь держави судовий збір в сумі 420 гривень 40 копійок.


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У Ковелі планують встановити відеонагляд з системою розпізнавання номерних знаків

У Ковелі планують встановити відеонагляд з системою розпізнавання номерних знаків
Для цього необхідно 600 тисяч гривень, - повідомив начальник Ковельського відділу поліції Іван Тусь та звернувся до депутатів з проханням про виділення коштів з міського бюджету.