1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельські актори тричі ставили на сцені грандіозний шоу-мюзикл «Снігова королева» ФОТО

Юні ковельські актори тричі ставили на сцені грандіозний шоу-мюзикл «Снігова королева» ФОТО

Наприкінці зими дитяча студія аматорського експериментального театру «10 ряд 10 місце» знову представила перед глядачами свою велику роботу - грандіозний шоу-мюзикл «Снігова королева». Цього разу театр запрошував на зустріч зі своїми героями маленьких та юних поціновувачів мистецтва.

Було зіграно три вистави і тричі юним акторам аплодувала переповнена зала глядачів. На прекрасну зимову казку за три дні прийшли подивитись більше тисячі діток та дорослих. Мюзикл «Снігова королева» - це перша творча робота юних акторів.

Глядачі побачили на сцені народного дому «Просвіта» справжню добру зимову казку, захоплююче дійство, щиру гру маленьких та юних акторів, запальні танці та пісні, грандіозні декорації, костюми та спецефекти.

- Ми дуже вдячні всім за підтримку, за допомогу - хто був поряд та приймав ту чи іншу участь у створенні театрального казкового дива! І якщо актори - дорослі чи дітки - в гарних костюмах на виду на сцені, то ще є багато людей, яких глядач ніколи не бачить, але без їх участі та допомоги вистава не може відбутись. Це і наша чарівниця - костюмер та реквізитор - Літвін Лілія, і звукооператори та світлооператори - Дрегель Віталік та Володимир Федорук, і технічні працівники усіх напрямків, - говорить режисер-постановник та художній керівник - Альона Малюга-Мельникова. - Дякуємо батьківському комітету, дирекції НД "Просвіта", бухгалтерії відділу культури, заступнику міського голови - Ігорю Прокопіву - за постійну підтримку колективу та представлену можливість гідно представляти нашу творчість.

Дитяча студія аматорського експериментального театру «10 ряд 10 місце» завершила зимовий сезон показом «Снігової королеви» та уже зустрічає весну, а отже - готується до нових звершень та прем'єр.

Більше фото, а також відео з шоу-мюзиклу «Снігова королева» можна переглянути на сторінці Ковельського аматорського експериментального театру-студії "10 ряд 10 місце" у Фейсбук за посиланням:
https://www.facebook.com/kovel.teatrstudio/


#Театр #Просвіта

Коментарі

Читайте також