1. Головна
  2. Новини
  3. Псевдоподатківці вимагають гроші у ковельських підприємців

Псевдоподатківці вимагають гроші у ковельських підприємців

У Ковельському та Турійському районах Волинської області мають місце випадки, коли до платників податків від імені посадовців податкової служби телефонують шахраї, - інформує сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Вказані особи, чиї дії мають шахрайський характер, представляються посадовими особами органів ДПС і пропонують надати грошову винагороду для вирішення певних питань в контролюючому органі.

Щоб ці фальшиві посадовці ДПС не скористалися довірою платників податків, в Головному управлінні ДПС у Волинській області просять громадян та представників підприємництва бути уважними. А у разі дзвінка від невідомих осіб, котрі видаватимуть себе за фахівців податкової служби, негайно повідомляти таку інформацію за номером телефону в м. Луцьк (0332) 777-102.

Саме інформація від платників податків може стати корисною для встановлення осіб, які своїми шахрайськими діями вводять в оману підприємців, що не сприяє конструктивному діалогу між ДПС та платниками податків.

Податківці нагадують, що завдяки запровадженню електронних сервісів в процес обслуговування та податкового супроводу платників податків подати звіти та виконати податкові зобов’язання кожен платників податків може дистанційно, без візиту до державної податкової інспекції та без особистого спілкування з податковим інспектором.


#Шахрайство

Коментарі

Читайте також