Шахраї продовжують виманювати гроші у ковельчан через дзвінки та інтернет

14 лютого на «гачок» до псевдо банківських працівників потрапила місцева жителька, - повідомляє Ковельський відділ поліції Волинської області.

У телефонному режимі спритник представився працівником одного з відділів банку, та під приводом авторизації банківської картки заволодів грошовими коштами ковельчанки в сумі 22 тисячі гривень.

До слова, 36-річна потерпіла самостійно зняла кошти зі своєї картки у відділенні банку та перерахувала через термінал самообслуговування на різні номери мобільних телефонів.

Працівники Ковельського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства та встановлюють особу, причетну до вчинення даного злочину.

13 лютого із заявою до Ковельського відділу поліції звернулася 37-річна ковельчанка. Шахраї під приводом оренди квартири заволоділи грошима потерпілої в сумі 1,5 тис. грн.

Поліція вкотре закликає громадян бути уважними та обережними. У випадку отримання телефонних дзвінків із сумнівними пропозиціями, пов’язаними з перерахуванням коштів, правоохоронці просять невідкладно телефонувати за номером служби «102».

#Шахрайство #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також