1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин сплатив шахраю за оренду квартири 9 тис грн

Ковельчанин сплатив шахраю за оренду квартири 9 тис грн

Вчора, 12 лютого, 24-річний хлопець звернувся до Ковельського відділу поліції з повідомленням про те, що шукаючи квартиру для оренди на сайті безкоштовних оголошень, його ошукали. Заявник подзвонив за оголошенням, та домовившись про оренду квартири, сплатив завдаток у сумі 9000 гривень. Однак, після отримання грошового переказу, «орендодавець» на зв’язок більше не вийшов. За фактом вчинення шахрайських дій поліцією розпочато досудове розслідування.

Аби уникнути шахрайства при оренді квартири, поліцейські радять:

1.Перевіряйте всі наявні документи на орендовану квартиру. Зверніть увагу на форму власності, кількість власників. Уточніть, чи всі вони згодні на здачу квартири в найм.

2. Постарайтеся перевірити історію квартири, що здається. Промоніторте адресу на сайтах оголошень про нерухомість, щоб зрозуміти, як давно шукають орендарів. Можливо, вдасться знайти відгуки про власників.

3.Домовляйтеся про повний розрахунок за квартиру тільки в момент заїзду. Якщо власники наполягають на заставі або передоплаті – внесіть мінімально можливу суму.

4.При добовій оренді не сплачуйте заставу або завдаток на карту. Пам'ятайте, що передоплата за ненадані послуги підвищує шанси шахраїв. Перевіряйте фотографії житла через пошук Google, щоб дізнатися, чи відповідають зображення вказаній адресі та об'єкту.


Джерело - Ковельський відділ поліції Волинської області


#Шахрайство #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також