1. Головна
  2. Новини
  3. 14 тисяч гривень віддала ковельчанка псевдополіцейському

14 тисяч гривень віддала ковельчанка псевдополіцейському

10 лютого до Ковельського відділу поліції звернулась пенсіонерка та повідомила, що стала жертвою шахраїв.

Як з’ясувалось, до потерпілої зателефонувала невідома особа, представилась працівники поліції, та повідомила, що її син потрапив в ДТП, збив людину та потрібні кошти. Через деякий час жінка віддала у під'їзді будинку невідомому молодику 14 тисяч гривень.

Працівники поліції відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства та встановлюють особу, причетну до вчинення даного злочину.

Тож, щоб не стати жертвою таких шахраїв, треба слідувати наступним правилам:

1. Перш за все, не впадайте в паніку і не поспішайте виконувати умови аферистів.

2. У таких випадках ніколи не називайте своїх близьких на ім'я. Попросіть людину, яка представилася працівником поліції, назвати прізвище, ім'я, по-батькові і дату народження затриманого родича. Практично в 100 відсотках випадків такою інформацією злочинці не володіють і ваш номер набрали шляхом випадкового набору.

3. Уточніть в якому саме відділі поліції знаходиться ваш син або родич, після чого передзвоніть в поліцію (телефон «102») і перевірте інформацію.

4. Спробуйте якнайскоріше передзвонити тому, хто «потребує негайної допомоги», або людям, які можуть в даний момент бути поруч і підтвердити або спростувати те, що трапилося.


Джерело - Ковельський відділ поліції Волинської області


#Шахрайство #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

10 грудня зареєстровано два звернення до Ковельського відділу поліції з приводу шахрайства

10 грудня зареєстровано два звернення до Ковельського відділу поліції з приводу шахрайства
Ковельчани продовжують втрачати кошти через власну довірливість. Успішно діють одні й ті ж схеми: дзвінок з банку або ж купівля в інтернеті. Як результат: ні грошей, ні товару.