Ковельчан запрошують на заняття з соціальних танців SALSA BACHATA

Студія «Salsa Class Kovel» розпочинає навчання усіх бажаючих навчитися Social Dance! До вашої уваги запальна Salsa та чуттєва Bachata! Без вікових обмежень. Заняття проводяться у вівторок та четвер о 19.00 за адресою: вул. Незалежності 174-б. Детальна інформація за номером телефону: 066 55 85 813 Наталя

- Це круто! Це гарний настрій, це пластика, це задоволення! Все, що я думала до вчора, що неможливо навчитись, що це так складно, що вже пізно в 41 починати займатись танцями і т.д.... Називати можна безліч причин. Але з чудовою тренеркою Наталією Кроль у нас все так ладненько виходить!!!, - ділиться враженнями відома у Ковелі громадська активістка, керівник громадської організації «Молодіжний центр Ковель» та Клубу «Капітошка» Олена Грицюк, - Всі, хто хоче навчитись танцювати, приходьте!!! В кращому варіанті зі своїми другими половинками, а як без .. то теж приходьте. Це чудова можливість навчитись гарно танцювати SALSA BACHATA, використовувати набуті навички на вечірках і відволіктись, розслабитись.

Отож, набір в групу Salsa Class Kovel - студія соціалних танців Танцювального Клубу для дорослих СК-ДЕНС, триває!

Що потрібно для занять: зручний одяг, перевзуття (будь-яке танцювальне або спортивне) обов’язково! Та величезне бажання щодо нового цікавого хобі!

Телефон для довідок та запису: (066) 55-858-13.

#Дозвілля

Коментарі

Читайте також