1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський “Локомотив” виборов перше місце у змаганнях з волейболу серед команд ветеранів спорту

Ковельський “Локомотив” виборов перше місце у змаганнях з волейболу серед команд ветеранів спорту

У комплексный ДЮСШ імені Є. Кондратовича відбувся турнір з волейболу серед ветеранів 40 років і старших. - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

У протиборстві взяли участь чотири команди: “Ветеран” (смт. Стара Вижівка), “Локомотив”, “Негабарит - Дєдушка” та “Волошки – Київстар”. Згідно регламенту змагань ігри проходили за коловою схемою з трьох партій.

Волейболісти продемонстрували вболівальникам високу спортивну майстерність, самовідданість та жагу до перемоги. Судді на чолі з Володимиром Полятичком чудово впоралися зі своїми обов’язками.

За підсумками змагань ІІІ місце посіла команда “Негабарит — Дєдушка”, ІІ - виборов колектив “Волошки – Київстар”, а перемогу святкували спортсмени “Локомотиву”.

На урочистому закритті турніру начальник відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк вручив призерам та переможцям грамоти, медалі, а капітану “Локомотива” – кубок.

Успішні гравці були нагороджені індивідуальними призами у номінаціях: “Кращий атакуючий” - Глухайкін Петро (“Локомотив“), “Кращий гравець” - Шворак Анатолій (“Волошки – Київстар”), “Кращий ліберо” - Савчук Петро (“Ветеран”) та “Кращий пасуючий” - Януль Юрій (“Негабарит - Дєдушка”).


#Волейбол

Коментарі

Читайте також