1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі передбачили ряд заходів щодо запобігання поширенню на території міста коронавірусу

У Ковелі передбачили ряд заходів щодо запобігання поширенню на території міста коронавірусу

Сьогодні, 12 березня, на черговому засіданні виконкому у Ковелі прийнято рішення про запобігання поширення на території міста коронавірусу COVID-19. Цим документом з 12 березня до 3 квітня у Ковелі заборонено:
- відвідування закладів освіти її здобувачами;
- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування.

Крім того, забороняється проведення масових заходів у приміщеннях установ комунальної власності. Це стосується культурно-мистецьких, освітніх та спортивних заходів.

Суб’єктам господарювання приватної форми власності рекомендовано забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», щодо організації проведення занять, навчань, тренувань тощо.

Установам, підприємствам, організаціям, закладам (незалежно від форми власності) рекомендовано проводити заходити з посилення режиму поточної дезінфекції в місцях масового скупчення людей (ринки, супермаркети, кінотеатри, заклади ресторанного господарства) та забезпечити свої об’єкти належною кількістю антисептичних засобів, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук.

Підприємці-перевізники, що забезпечують міські пасажирські перевезення, мають проводити щоденну дезінфекцію транспортних засобів.

Ковельське МТМО під час епідеміологічного періоду забезпечуватиме роботу „гарячої лінії” з чергуванням спеціалістів для надання консультації з питань профілактики та лікування короновірусу.

Керівникам аптечних установ міста рекомендовано забезпечити необхідну кількість засобів для профілактики та лікування ГРВІ, а також дезінфікуючих засобів.

Окремим пунктом цього рішення зазначено, що сьогодні, 12.03.2020 р., буде проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню на території міста корона вірусу COVID-19. На якому буде детальніше розроблено і затверджено ряд додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території міста коронавірусу.


#Коронавірус

Коментарі

Читайте також

ОНОВЛЕНО! КАРАНТИН! До отримання розпорядчих документів навчальний процес у школах Ковеля триватиме у звичному режимі

ОНОВЛЕНО! КАРАНТИН! До отримання розпорядчих документів навчальний процес у школах Ковеля триватиме у звичному режимі
Як повідомили в управлінні освіти міськвиконкому, про подальші прийняті рішення щодо обмеження навчання чи проведення масових заходів у зв'язку з недопущенням поширення коронавірусу, буде повідомлено додатково.

У Ковелі проводитимуть дезінфекцію транспортних засобів та місць масового скупчення людей

У Ковелі проводитимуть дезінфекцію  транспортних засобів та місць масового скупчення людей
У Ковелі на засіданні міської та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли спільні рішення щодо запобігання поширення коронавірусу.