1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі проводитимуть дезінфекцію транспортних засобів та місць масового скупчення людей

У Ковелі проводитимуть дезінфекцію транспортних засобів та місць масового скупчення людей

4 березня відбулось спільне засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста та району. На ньому йшлося про заходи щодо запобігання можливого поширення на території регіону гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.
Фото ілюстративне

Завідувачка Ковельського міськміжрайонного відділу «Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України» Людмила Маляр повідомила, що постійно здійснюється моніторинг ситуації та розроблено план протиепідемічних заходів, які значно посилені.

Вона також наголосила, що перевізники мають забезпечити дезінфекцію своїх транспортних засобів.

У Ковельському МТМО проходять навчання персоналу з питань діагностики, профілактики та лікування хвороби. Про це говорила лікар-епідеміолог Анжела Шумин.

Ведеться роз’яснювальна робота. У всіх лікувальних закладах розміщено рекомендації для людей, які мають симптоми гострого вірусного захворювання або перебували у країнах, де реєструються захворювання на коронавірус COVID-19. Такі ж інструкції є на залізничному вокзалі. Будуть вони поширені і в інших місцях масового скупчення людей.

Представники поліції доповіли, що вони теж мають відповідний план дій та готові долучитись до інформаційно-роз'яснювальної роботи.

З метою забезпечення безпеки та вжиття заходів на засіданні прийнято спільне рішення, яким зобов’язано:

- керівників об’єктів підвищеного епідемічного ризику посилити поточну дезінфекцію у місцях масового скупчення людей (зокрема на торговельних об’єктах, ринках, у місцях проведення культурно-масових заходів, кінотеатрах, ЗОШ, ДНЗ, тощо);

- керівників підприємств, що здійснюють перевезення громадським, залізничним, автомобільним транспортом, посилити дезінфекційний режим транспортних засобів.


#Коронавірус

Коментарі

Читайте також