1. Головна
  2. Новини
  3. Двох ковельчан, які повернулися з Італії, госпіталізували з підозрою на коронавірус. Діагностовано «грип типу А»

Двох ковельчан, які повернулися з Італії, госпіталізували з підозрою на коронавірус. Діагностовано «грип типу А»

Учора ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» поступили термінові повідомлення про реєстрацію у двох громадян м. Ковеля випадків гострої респіраторної вірусної інфекції та підозри на захворювання COVID-19. Повідомляють на сайті лабораторного центру.

Система відпрацювала чітко. Відповідно до алгоритмів, так як в анамнезі протягом останніх 14 днів у захворілого була одноденна поїздка до Італії (м. Піадена, зазначене місто знаходиться на відстані 70 км від епіцентру спалаху корона вірусу - район Ломбардії), спеціальною медичною бригадою екстреної медичної допомоги м. Ковеля хворий разом з донькою, котра захворіла на наступний день, доставлені в обласну інфекційну лікарню.

Лікарями інфекціоністами обом хворим встановлено діагноз «грип типу А», що підтверджено швидкими тестами. Зразки матеріалу направлені в вірусологічну лабораторію ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» та досліджуються методом ПЛР. На момент проведення епідрозслідування стан хворих середньої важкості. Підозра на COVID-19 відхилена.#Коронавірус

Коментарі

Читайте також

У Ковелі створили спеціалізовану бригаду екстреної медичної допомоги у разі підозри на коронавірус

У Ковелі створили спеціалізовану бригаду екстреної медичної допомоги у разі підозри на коронавірус
Бригада забезпечена необхідним медичним обладнанням, медикаментами, виробами медичного призначення, дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту.