1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка Тетяна Коб здобула дебютну перемогу на Європейському ліцензійному турнірі у Лондоні

Ковельчанка Тетяна Коб здобула дебютну перемогу на Європейському ліцензійному турнірі у Лондоні

У Лондоні пройшли поєдинки Європейського ліцензійного турніру до Олімпійських ігор в Токіо-2020. Участь у них беруть близько 350 учасників. Загалом буде розіграно 77 олімпійських ліцензій: 50 серед чоловіків та 27 серед жінок.

Серед представників Національної збірної України - ковельчанка, найтитулованіша боксерка, дванадцятиразова чемпіонка України, чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу з боксу Тетяна Коб.

- Тетяна Коб здобуває дебютну перемогу на Європейському ліцензійному турнірі у Лондоні та впевнено крокує далі! Лідер збірної України у вазі до 51 кг перемогла представницю Азербайджану - Анахнім Агаєву, - повідомляє Федерація боксу України.

Тетяна Коб впевнено рухається до кульмінаційних спортивних змагань − Олімпіади-2020, що відбудеться влітку у Токіо (Японія).

Нагадаємо, що Тетяна є рекордсменкою в українському боксі, здобуваючи на чемпіонаті України золоті медалі 12 років поспіль. Крім того, вона є першою українською жінкою-боксером, яка взяла участь в Олімпійських іграх (посіла 5 місце).#ТетянаКоб #ЧемпіонкаУкраїни #Бокс

Коментарі

Читайте також

Ковельська боксерка Тетяна Коб розповіла про підготовку до Олімпіади-2020 та спортивну кар'єру

Ковельська боксерка Тетяна Коб розповіла про підготовку до Олімпіади-2020 та спортивну кар'єру
"Олімпіада в Токіо – це моє найбільше прагнення. Відчуваю себе впевнено, але, звісно, хвилююся", - каже рекордсменка українського боксу - 12-разова чемпіонка України.