1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі триває реконструкція мереж вуличного освітлення на вул. Левицького

У Ковелі триває реконструкція мереж вуличного освітлення на вул. Левицького

У Ковелі завершують роботи з реконструкції мереж вуличного освітлення на вул. Левицького. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник міського голови Андрій Товстига.

- Останні роботи по демонтажу старої лінії закінчено і можна продемонструвати ще одне напрацювання "безпеки та комфорту" на ділянці вул. Левицького, - зазначається у дописі.

Як повідомили в управлінні капітального будівництва та житлово-комунального господарства, в міському бюджеті на ці роботи передбачено 1 млн 300 тис грн.

Реконструкцію вуличного освітлення здійснює фірма зі Львівщини - ТзОВ «ВілКом Монтаж». Крім вул. Левицького, на завершальній стадії роботи на 40 років Перемоги та Грушевського. У лютому виконано капітальний ремонт освітлення на відрізку вулиці Міцкевича.

На усіх цих вулицях замінюють старі опори на нові з енергоефективними світлодіодними ліхтарями з символікою міста Ковеля.

Нагадаємо, що цього року на оновлення й утримання мереж вуличного освітлення в міському бюджеті передбачено майже 4 мільйони гривень.


#Благоустрій #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також