1. Головна
  2. Новини
  3. З 18 березня у Ковелі заборонено перевозити понад 10 пасажирів у салоні автобуса чи маршрутки

З 18 березня у Ковелі заборонено перевозити понад 10 пасажирів у салоні автобуса чи маршрутки

У Ковелі відсьогодні з 12.00 і до 3 квітня заборонено перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі та у звичайному режимі руху. Таке рішення передбачено рядом документів, прийнятих на загальнодержавному і місцевому рівні у зв'язку з заходами щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби.

Порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб — у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби, то порушнику загрожує покарання у вигляді арешту строком на 6 місяців, обмеження або позбавлення волі на 3 роки.

На офіційному сайті Ковельської міської ради повідомили, що у разі встановлення фактів порушення правил карантину підприємцями-перевізниками міського транспорту загального користування, необхідно інформувати відділ економічного розвитку та торгівлі за номером (тел. 61705, 61706) і патрульну поліцію (тел. 102), зазначивши при цьому дату, державний реєстраційний номер автобуса, номер маршрута.#МіськіМаршрути #Коронавірус

Коментарі

Читайте також

Ковельським перевізникам наголосили на виконанні умов договору та належному ставленні до пасажирів

Ковельським перевізникам наголосили на виконанні умов договору та належному ставленні до пасажирів
Про неприпустимість зміни маршрутів та графіків руху водіями міського пасажирського транспорту йшлося на нараді у першого заступника міського голови Михайла Гетьмана.