1. Головна
  2. Новини
  3. 18 березня Борису Клімчуку виповнилося б 69 років. Фотоспогади

18 березня Борису Клімчуку виповнилося б 69 років. Фотоспогади

У день 69-ї річниці з дня народження Бориса Клімчука інтернет-видання pravda.volyn.ua опублікувало фотоспогади про відомого ковельчанина.

Борис Клімчук: український державний і політичний діяч, дипломат. Так, на перший погляд, «суховато» пише про нашого краянина, Волинянина з великої букви, Вікіпедія.

Але… Скільки б ми не перечитували біографію уродженця села Волошки з Ковельщини Бориса Петровича, на пам’ять вочевидь приходять не його «розборки» у владних кабінетах, а ті рішення, які створили образ мудрого керівника, дипломата надскладних переговорних процесів, людини, яка відчувала рідний край всіма нервами своєї душі.

Він не оминав жодної найдрібнішої проблеми, слухав кожного, хто звертався до нього, як до керівника і до людини… Як Ви вважаєте, чи було для нього все просто?

Борис Петрович Клімчук народився 18 березня 1951 року в с. Волошки Ковельського району. Помер — 2 вересня 2014 року у Берліні, Німеччина. Похований у селі Воля-Любитівська, Ковельського р-ну, Волинської обл. поряд зі своїми батьками.

Волинь – пам’ятає! Нині ми мали б вітати його з 69-ю річницею.

Так, у цей день, 18 березня, ми просимо наших читачів і всіх волинян вкотре згадати ці не прості іпостасі Бориса Петровича Клімчука, його моменти життя і важкої праці, спіймані влучними об’єктивами фотокореспондентів і художників….#БорисКлімчук

Коментарі

Читайте також

За «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» змагалися команди з Литви, Білорусі, Польщі та України ФОТО

За «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» змагалися команди з Литви, Білорусі, Польщі та України ФОТО
Міжнародний турнір з футзалу, у якому змагаються працівники засобів масової інформації, проводиться вже 18 раз, але назву на честь Бориса Клімчука носить з 2014 року.

У пам'ять про Бориса Клімчука проведуть міжнародний турнір з футзалу серед журналістів

У пам'ять про Бориса Клімчука проведуть міжнародний турнір з футзалу серед журналістів
Змагання відбудуться в Луцьку 30 березня. Вболівальників запрошують на «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» підтримати команди та віддати данину шани нашому земляку, педагогу, державному, політичному і громадському діячеві.