1. Головна
  2. Новини
  3. У Благовіщенському соборі Ковеля запровадили карантинні заходи

У Благовіщенському соборі Ковеля запровадили карантинні заходи

- Молитва у храмах Православної Церкви України лунає: наші священники звершують богослужіння та Таїнства, дотримуючись карантинних приписів та дбаючи про паству. Ми розділяємо з усіма вами це випробування і тягарі обмежень, прагнемо зробити все можливе, аби кожна людина почувала себе духовно затишно, - про це йдеться у дописі настоятеля Благовіщенського собору Василя Мичка у Фейсбук.


У зв'язку з пандемією коронавірусу благословляється перебувати в храмі не більше 10-м вірянам. В храмі працює озвучення. Кожен може зайти до храму, поставити свічку, подати записку за здоров'я або за упокій, після цього виходимо на церковне подвір'я, у храмі або на вулиці стоїмо дотримуючись дистанції і перебуваємо у щирій молитві. Сповідь загальна, причастя за правилами древньої церкви, покладаючи причастя в руки причасника.(щоденно у ранковий час з 8:30-11:00). Перед причастям руки обробляємо антисептичним засобом. Храм постійно прибирається, ікони протираються спецзасобами.

Також на час карантину можна подати записки за здоров’я та за упокій у Благовіщенському соборі м. Ковель в онлайн-режимі. Тож тепер у вас є можливість, залишаючись вдома, дистанційно надіслати о.Василю або о.Михаїлу особисто на вайбер чи по телефону, чи іншим доступним способом, записку з іменами близьких, молитву за яких буде обов’язково звершено у храмі щоденно.

#ПЦУ #ВасильМичко

Коментарі

Читайте також

Священники Свято-Дмитрівського округу записали молитву за подолання коронавірусу ВІДЕО

Священники Свято-Дмитрівського округу  записали молитву за подолання коронавірусу ВІДЕО
Нагадаємо, що деканом новоствореного Свято-Дмитрівського округу Ковельського району Волинської єпархії Православної Церкви України призначено протоієрея Анатолія Александрука.