1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують реконструкцію ЦНАПу з добудовою

У Ковелі планують реконструкцію ЦНАПу з добудовою

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 73 в місті Ковелі Волинської області». Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Земельна ділянка має площу 0,8580 га і знаходиться в центральній частині міста, на якій розміщена адміністративна будівля міської та районної рад. Відповідно до генерального плану міста Ковель територія призначена для будівництва і обслуговування адміністративних та громадських установ. На території планується реконструкція з добудовою приміщення Центру надання адміністративних послуг, реконструкція гаражів та відведеної території для обслуговування адмінбудівлі по вул. Незалежності,73.

Площа забудови земельної ділянки складатиме 2256,0 кв.м, з них площа забудови адмінбудівлі – 795,0 кв.м, приміщення ЦНАПу – 780,0 кв.м, гаражів - 681,0 кв.м; площа мощення - 4252,0 кв.м, площа озеленення 2072,0 кв.м. Для належного обслуговування об’єкту передбачається влаштування майданчиків для паркування автомобілів на 49 машиномісць.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/publichna_informaciya_cshodo_mistobudivnoi_diyalnosti.html

Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції забудови по вул. Незалежності, 73 в місті Ковелі Волинської області відбудуться 14 квітня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).


#ЦНАП #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У зв'язку з карантинними заходами, з 14 березня змінюється графік прийому громадян у ЦНАПі м. Ковеля

У зв'язку з карантинними заходами, з 14 березня змінюється графік прийому громадян у ЦНАПі м. Ковеля
Адміністрація Центру надання адміністративних послуг повідомляє, що у приміщенні відтепер передбачений час на вологе прибирання та дезінфекцією, а також провітрювання. Крім того, ЦНАП не працюватиме у суботу.