1. Головна
  2. Новини
  3. У лікарнях Ковеля є 12 апаратів штучної вентиляції легень

У лікарнях Ковеля є 12 апаратів штучної вентиляції легень

Всім відомо, що коронавірус супроводжується важкою вірусною пневмонією, яка потребує діагностики, медикаментозного лікування, кисневої терапії та у вкрай важких випадках - підтримки за допомогою апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ).

У Ковельському МТМО повідомляють, що наразі є 12 таких апаратів. А це означає, що одночасно вони можуть підтримувати лише 12 пацієнтів. У випадку масового поступлення хворих з коронавірусною пневмонією цих апаратів явно не достатньо.

Зараз Ковельське МТМО проводить закупівлю нових апаратів ШВЛ та пересувного рентгенівського діагностичного апарату для швидкого виявлення пневмоній.

Усі бажаючі допомогти в закупівлі можуть перевести кошти на рахунок Ковельського МТМО (МФО: 320478; ЄДРПОУ: 01982940; Номер рахунку: UA103204780000026004924884195.)

Про кількість зібраних коштів та результати закупівель слідкуйте на сторінці медичного об’єднання у Фейсбук.

Джерело - Ковельське МТМО

#Коронавірус #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Міський голова закликає ковельчан дотримуватися карантинного режиму

Міський голова закликає ковельчан дотримуватися карантинного режиму
На території міста прийняте рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке є обов’язковим до виконання усіма мешканцями територіальної громади.

Ковельська та інші лікарні виборчого округу Степана Івахіва отримали першу партію благодійної допомоги ВІДЕО

Ковельська та інші лікарні виборчого округу Степана Івахіва отримали першу партію благодійної допомоги  ВІДЕО
Для боротьби з поширенням коронавірусу уже доставили 25 тисяч захисних масок і 20 тисяч оглядових рукавичок. Найближчим часом доправлять медикам необхідні засоби дезінфекції.