1. Головна
 2. Новини
 3. Міський голова закликає ковельчан дотримуватися карантинного режиму

Міський голова закликає ковельчан дотримуватися карантинного режиму

У Ковелі діють заходи безпеки, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби. Міський голова Олег Кіндер закликає ковельчан неухильно їх дотримуватись, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

- Давайте поважати один одного, наберемось терпіння і достойно пройдемо це випробування. На території міста діє рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке було прийняте 17 березня, і є обов’язковим до виконання, - наголошує Олег Олексійович.


Вкотре нагадуємо, відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з метою запобігання поширення на території міста Ковеля гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням змін, що внесені до Постанови КМ України від 11 березня 2020 року № 211 (Постанова КМУ від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2), комісія вирішила:

- Керівникам об’єктів підвищеного епідемічного ризику з масовим перебуванням людей, організацій, підприємств та установ міста Ковеля незалежно від форми власності забезпечити обов’язкове виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме:

Заборонити:
1) відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 р.;
2) з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

3) з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, кінотеатрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

4) з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 р.:
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

- Ковельському міськміжрайонному відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» (Маляр Л.С.), Ковельському міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області (Король М.П.), комунальному некомерційному підприємству Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області (Івахнюк Л.М.), забезпечити:
організацію виконання та контроль за дотриманням на території міста Ковеля вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

- Комунальному некомерційному підприємству Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області (Івахнюк Л.М.) забезпечити:
1) тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;
2) максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

- Керівникам організацій, підприємств та установ міста Ковеля незалежно від форми власності рекомендувати забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості - роботу в режимі реального часу через інтернет–мережу.


#Карантин #Коронавірус

Коментарі

 • Гість
  А чому не відмінити міський транспорт який зараз курсує збитково
  Водії не хочуть виходити на роботу
  Але перевізники їх так сказати примусово заставляють
  Водії хочуть звільнятись
  Відповісти
 • Анастасія Олександрівна
  Доброго вечера! Подскажите пожалуйста относится ли табачные магазины (Волиньтабак, Галычина табак и др.) к продуктам питания, почему их не закрывают?? У них есть продажа товара (общение с малым количеством людей), доставка товара по всем точкам Волинской области (это вообще пи... там много людей, магазинов, инфекции...) и они работают...
  Відповісти

Читайте також