Міський голова закликає ковельчан дотримуватися карантинного режиму

У Ковелі діють заходи безпеки, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби. Міський голова Олег Кіндер закликає ковельчан неухильно їх дотримуватись, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

- Давайте поважати один одного, наберемось терпіння і достойно пройдемо це випробування. На території міста діє рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке було прийняте 17 березня, і є обов’язковим до виконання, - наголошує Олег Олексійович.


Вкотре нагадуємо, відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з метою запобігання поширення на території міста Ковеля гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням змін, що внесені до Постанови КМ України від 11 березня 2020 року № 211 (Постанова КМУ від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2), комісія вирішила:

- Керівникам об’єктів підвищеного епідемічного ризику з масовим перебуванням людей, організацій, підприємств та установ міста Ковеля незалежно від форми власності забезпечити обов’язкове виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме:

Заборонити:
1) відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 р.;
2) з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

3) з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, кінотеатрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

4) з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 р.:
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

- Ковельському міськміжрайонному відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» (Маляр Л.С.), Ковельському міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області (Король М.П.), комунальному некомерційному підприємству Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області (Івахнюк Л.М.), забезпечити:
організацію виконання та контроль за дотриманням на території міста Ковеля вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

- Комунальному некомерційному підприємству Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області (Івахнюк Л.М.) забезпечити:
1) тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;
2) максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

- Керівникам організацій, підприємств та установ міста Ковеля незалежно від форми власності рекомендувати забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості - роботу в режимі реального часу через інтернет–мережу.


#Карантин #Коронавірус

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Коментарі

Гість
А чому не відмінити міський транспорт який зараз курсує збитково
Водії не хочуть виходити на роботу
Але перевізники їх так сказати примусово заставляють
Водії хочуть звільнятись
Анастасія Олександрівна
Доброго вечера! Подскажите пожалуйста относится ли табачные магазины (Волиньтабак, Галычина табак и др.) к продуктам питания, почему их не закрывают?? У них есть продажа товара (общение с малым количеством людей), доставка товара по всем точкам Волинской области (это вообще пи... там много людей, магазинов, инфекции...) и они работают...

Читайте також

У Ковелі патрульні перевіряють дотримання вимог карантину суб’єктами господарювання

У Ковелі патрульні перевіряють дотримання вимог карантину суб’єктами господарювання
Ситуацію в місті правоохоронці оцінюють як спокійну. Люди з розумінням ставляться до карантинних заходів. З ковельчанами на вулицях проводять профілактичні бесіди.