60 ковельських школярів отримають стипендії міського голови

Відповідно до розпорядження міського голови Олега Кіндера шістдесят ковельських школярів отримають іменні премії, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Винагород удостоєні учні 6-11 класів з 9 навчальних закладів міста за вагомі здобутки в навчанні, перемоги в обласних предметних олімпіадах, конкурсах-захистах наукових робіт, творчих змаганнях.

Найвищі рейтинги мають учениці ЗОШ № 10. Зокрема, Анастасія Чак, на рахунку якої - І місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН, ІІ - в обласних олімпіадах з англійської мови та історії, ІІ — на Всеукраїнських змаганнях юних географів.

Не менш успішним був цей рік для Катерини Савчук. Вона виборола І місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН, ІІ - у конкурсі-захисті наукових робіт МАН( Всеукраїнський етап ), ІІ — на Всеукраїнських змаганнях юних географів.

У трійці лідерів - учень ЗЗСО №12 Роман Коцюбчик. Він посів І місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН та І місце на обласній олімпіаді з хімії. Серед ЗЗСО міста найбільше стипендіатів мають міська гімназія - 14, СШ №3 ім. Лесі Українки — 9, ЗЗСО «Ліцей - №11» - 8.

Цьогорічний ужинок на обласних змаганнях та конкурсах ковельських школярів, чи не найбільший за останні роки. 47 призових місць вибороли наші учні на обласних олімпіадах, 23 - в конкурсі – захисті наукових робіт МАН, 5 — у міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

У жодній навчальній дисципліні вони не залишилися без нагород, а четверо з них стали учасниками фіналу Всеукраїнських олімпіад та змагань, де виступили успішно і посіли високі місця.

Понад 40 вчителів готували і допомагали юним обдаруванням у досягненні перемог.


#Освіта #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Посольство Фінляндії запрошує громадські організації Ковеля до участі у конкурсі екологічних проєктів

Посольство Фінляндії запрошує громадські організації Ковеля до участі у конкурсі екологічних проєктів
Реалізація ініціатив здійснюватиметься за підтримки Фонду Місцевого Співробітництва. Бюджет запропонованого проєкту має складати від € 20.000 до € 50.000.

Ковельські юннати створили сторінку в Instagram для ананаса

Ковельські юннати створили сторінку в Instagram для ананаса
Упродовж двох місяців вони фотографують ананас, якого назвали Георгієм, і виставляють його фото. Усіх бажаючих спостерігати за його ростом запрошують підписуватись на сторінку екзотичного фрукта у соцмережі.