1. Головна
  2. Новини
  3. 60 ковельських школярів отримають стипендії міського голови

60 ковельських школярів отримають стипендії міського голови

Відповідно до розпорядження міського голови Олега Кіндера шістдесят ковельських школярів отримають іменні премії, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Винагород удостоєні учні 6-11 класів з 9 навчальних закладів міста за вагомі здобутки в навчанні, перемоги в обласних предметних олімпіадах, конкурсах-захистах наукових робіт, творчих змаганнях.

Найвищі рейтинги мають учениці ЗОШ № 10. Зокрема, Анастасія Чак, на рахунку якої - І місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН, ІІ - в обласних олімпіадах з англійської мови та історії, ІІ — на Всеукраїнських змаганнях юних географів.

Не менш успішним був цей рік для Катерини Савчук. Вона виборола І місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН, ІІ - у конкурсі-захисті наукових робіт МАН( Всеукраїнський етап ), ІІ — на Всеукраїнських змаганнях юних географів.

У трійці лідерів - учень ЗЗСО №12 Роман Коцюбчик. Він посів І місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН та І місце на обласній олімпіаді з хімії. Серед ЗЗСО міста найбільше стипендіатів мають міська гімназія - 14, СШ №3 ім. Лесі Українки — 9, ЗЗСО «Ліцей - №11» - 8.

Цьогорічний ужинок на обласних змаганнях та конкурсах ковельських школярів, чи не найбільший за останні роки. 47 призових місць вибороли наші учні на обласних олімпіадах, 23 - в конкурсі – захисті наукових робіт МАН, 5 — у міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

У жодній навчальній дисципліні вони не залишилися без нагород, а четверо з них стали учасниками фіналу Всеукраїнських олімпіад та змагань, де виступили успішно і посіли високі місця.

Понад 40 вчителів готували і допомагали юним обдаруванням у досягненні перемог.


#Освіта #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Посольство Фінляндії запрошує громадські організації Ковеля до участі у конкурсі екологічних проєктів

Посольство Фінляндії запрошує громадські організації Ковеля до участі у конкурсі екологічних проєктів
Реалізація ініціатив здійснюватиметься за підтримки Фонду Місцевого Співробітництва. Бюджет запропонованого проєкту має складати від € 20.000 до € 50.000.

Ковельські юннати створили сторінку в Instagram для ананаса

Ковельські юннати створили сторінку в Instagram для ананаса
Упродовж двох місяців вони фотографують ананас, якого назвали Георгієм, і виставляють його фото. Усіх бажаючих спостерігати за його ростом запрошують підписуватись на сторінку екзотичного фрукта у соцмережі.