1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Безкоштовні онлайн лекції з граматики для школярів під час карантину

Безкоштовні онлайн лекції з граматики для школярів під час карантину

БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЇ З АНГЛІЙСЬКОЇ ГРАМАТИКИ!

Центр іноземних мов EuroFuture пропонує БЕЗКОШТОВНІ онлайн лекції з граматики під час карантину для усіх бажаючих школярів від 5 класу.

"Ми розуміємо необхідність забезпечення звичних процесів під час запровадження карантину задля уникнення наслідків у майбутньому. Особливо гостро аналізуємо майбутні виклики для системи освіти. Одним з китом англійської мови є граматика, яку опустити не можна навіть під час карантину. Тому запрошуємо усіх бажаючих долучитися до соціального онлайн проекту нашого центру «Євроф’юче для ф’юче» (Євроф’юче для майбутнього)пишуть на фейсбук сторінці мовного центру.

Лекції будуть відбуватимуться тричі на тиждень: понеділок, середа та п’ятниця об 11:00. Триватимуть по 45 хвилин. На заняття можна заходити будь-кому, хто підключиться до програми ZOOM та введе код доступу: 291 105 2718.

Лекції буде проводити засновник мережі центрів англійської мови EuroFuture - Поліщук Інна особисто.


Для того аби потрапити на БЕЗКОШТОВНУ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЮ ПОТРІБНО:
1. Завантажити програму ZOOM
2. Ввійти в програму за 5 хвилин до початку заняття.
3. Вписати код доступу: 291 105 2718.

СТАРТ ПРОЕКТУ: 20 березня, 11:00.

У центрі зазначають, що зуміли перевести своїх студентів на альтернативну онлайн форму за два дні. Та кажуть: "Ми переконані, що ми розвиваємося тоді, коли робимо щось нове. Запрошуємо розвиватися разом з EuroFuture!"


#EuroFuture #Освіта

Коментарі

Читайте також