1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Волонтер з Індонезії завершив своє стажування у Ковелі

Волонтер з Індонезії завершив своє стажування у Ковелі

24 лютого Джеремі Равінда, волонтер з Індонезії, завершив своє стажування у центрі іноземних мов EuroFuture та покинув Ковель. Хлопець поїхав до Львова, де планує декілька днів ознайомитися з містом, після чого вирушить до Києва. А звідти - додому в Індонезію, адже в понеділок 2 березня хлопець уже має бути присутнім на парах у своєму університеті.

Джеремі приїхав до Ковеля 22 січня. З того часу він встиг побувати за заняттях у студентів та познайомитися майже з кожним школярем, що навчається в центрі мов EuroFuture. Попри те, що англійська в Індонезії не є розповсюдженою мовою, хлопець з дитинства вчив її та має бездоганний розмовний рівень. На заняттях діти використовували англійську, міміку, жести для того аби донести свою думку та лише в деяких випадках допомогу україномовного вчителя. Такий стиль викладання є дуже ефективний: діти втрачають старх спілкування та руйнують мовний бар'єр; вони чують різні акценти вимови та наточують слух до реального мовлення. Окрім того, студенти дізнаються про культуру та особливості країни з перших вуст.

Окрім спілкування англійською, Джеремі провів дві презентації про свою країну: одну з них у відкритому просторі громадської організації Євроф’юче для усіх бажаючих містян. Також хлопець встиг побувати у Володимирі-Волинському та Луцьку. В останньому, окрім традиційного замку, він оглянув військовий музей, а також – Луцький зоопарк. Саме в зоопарку хлопець вперше в житті побачив зубра, вовка та лисицю, а також був приємно здивований, вперше побачивши кригу на озері.

На знак подяки колектив центру подарував хлопцю вишиванку. Щоправда, цього разу вчителі врахували особливості країни волонтера та подарували традиційну сорочку на короткий рукав. Окрім того, Джеремі отримав у подарунок вишитий рушник та великий прапор України.

Нагадаємо, що Джеремі – це перший іноземний стажер центру мов EuroFuture. Раніше сюди вже приїздили волонтери з Великої Британії, Туреччини та Китаю. Усі стажери відмічають високу гостинність ковельчан та, по закінченню програми, висловлюють велике бажання повернутися ще раз до Ковеля.#EuroFuture #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся дитячий англомовний бал, організований центром EuroFuture

У Ковелі відбувся дитячий англомовний бал, організований центром EuroFuture
Цими вихідними близько 100 діток молодшої школи спробували себе у ролі леді та джентльмена під час англомовного балу до Дня Подяки. Що з цього вийшло - детальніше у статті.