1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Стажер з Індонезії навчатиме ковельських школярів англійської мови

Стажер з Індонезії навчатиме ковельських школярів англійської мови

19-річний Джеремі Равіндра, на запрошення мережі мовних центрів EuroFuture, прилетів з Індонезії до Ковеля, аби навчати дітей англійської та розповісти про культуру своєї країни.

Джеремі родом з Джакарти, столиці Індонезії. Він навчається на факультеті бізнесу у місцевому університеті. Хлопець вільно володіє англійською мовою та любить подорожувати. А ще захоплюється грою на піаніно.

Аби приїхати до нашого міста на хлопця чекали 15 годин перельоту; більш аніж доба добирання з Києва до Івано-Франківська, а звідти і до Ковеля; зміна часового поясу та клімату.

Вчителі мовного центру жартують, що зазвичай про відпочинок в Індонезії, а особливо на одному з островів - Балі, українці мріють ледь не все життя, а от індонезієць мріяв приїхати до України. Сам Джеремі каже, що Україна для нього - це найкраща країна для початку подорожей Європою. Хлопець вже встиг спробувати дещо з української кухні. Каже, що йому найбільше подобається червоний борщ.

Студенти EuroFuture вже завтра розпочнуть своє спілкування зі стажером, інших же охочих ковельчан запрошуємо слідкувати за фейсбук-сторінкою «EuroFuture NGO» - громадська організація «EuroFuture» - в рамках діяльності якої будуть проводитися БЕЗКОШТОВНІ відкриті заходи для містян. Адже, окрім викладання англійської, хлопець планує проводити майстер-класи з малювання та різні культурні заходи. Індонезієць стажуватиметься у Ковелі понад місяць.

Довідково: іноземні стажери з Великої Британії, Туреччини та Китаю уже приїздили до Ковеля на запрошення мовного центру EuroFuture. Всі вони відзначили гостинність ковельчан. Бажаємо такого ж досвіду і для Джеремі.


#EuroFuture #Дозвілля #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся дитячий англомовний бал, організований центром EuroFuture

У Ковелі відбувся дитячий англомовний бал, організований центром EuroFuture
Цими вихідними близько 100 діток молодшої школи спробували себе у ролі леді та джентльмена під час англомовного балу до Дня Подяки. Що з цього вийшло - детальніше у статті.

У Ковелі на базі Центру іноземних мов стартувала друга хвиля Всеукраїнського курсу з медіаграмотності

У Ковелі на базі Центру іноземних мов стартувала друга хвиля Всеукраїнського курсу з медіаграмотності
Це англомовний проект від міжнародної організації IREX. Заняття відбуваються лише англійською, що дає змогу школярам не тільки навчатися основам медіаграмотності, але й практикувати розмовну англійську.

У Ковелі писали англійський диктант просто неба

У Ковелі писали англійський диктант просто неба
Мережа центрів мов EuroFuture з нагоди сьомої річниці діяльності провела для школярів Ковеля та Володимира-Волинського пізнавальну акцію. Переможці за краще знання неправильних дієслів отримали лонгборди, портативні колонки та фітнес-годинники.