1. Головна
  2. Новини
  3. Молоді Ковеля пропонують перевірити свої знання про COVID-19 за допомогою онлайн тестування

Молоді Ковеля пропонують перевірити свої знання про COVID-19 за допомогою онлайн тестування

Команда молодіжного центру «Місто ідей» тримає руку на пульсі подій, постійно моніторить інформацію, що стосується пандемії COVID-19 та запрошує молодь перевірити свої знання і «підкріпитися» фактами про новий корона вірус за допомогою простого тестування від UNICEF.

Як пише Дитячий фонд ООН Unicef, зараз розповсюджується не лише коронавірусне захворювання (COVID-19), але й дезінформація про нього. Знати факти дуже важливо, щоб бути добре підготовленим та захистити себе та своїх близьких.

А також запрошуємо слідкувати за онлайн подіями Молодіжного центру «Місто ідей» у соціальних мережах:
Instagram @ideas_city та Facebook Молодіжний центр «Місто ідей».

- Пандемія COVID-19 - це складний виклик для усього світу. Тим не менше мережею інтернет уже шириться багато фейків про цю інфекцію, а активні користувачі соцмереж (особливо молодь), перебуваючи на карантині, перенасичені інформацією. Саме тому роль молодіжних працівників сьогодні ще актуальніша ніж раніше! Зараз наша команда максимально спрямовує свою роботу на поширення не лише корисної інформації про вірус, а й проводить онлайн пізнавальні інтерактиви, мотивує молодь до корисних занять вдома у марафоні #замежівмережі , веде розважальну рубрику з «розвантажувальним» контентом тощо. Карантин продовжили ще на місяць і ми уже готуємо багато цікавих онлайн подій! Чекаємо на вас онлайн, - повідомляє Людмила Зубарєва, директор Молодіжного центру «Місто ідей».


Пройти тестування: https://www.unicef.org/ukraine/-covid-19


#МістоІдей #Карантин

Коментарі

Читайте також