1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відмінили сплату збору за місця для паркування транспортних засобів

У Ковелі відмінили сплату збору за місця для паркування транспортних засобів

Сьогодні відбулось чергове засідання Ковельської міської ради. Сесію провели у закритому режимі. З-поміж інших, обранці громади прийняли рішення про тимчасове звільнення від сплати збору за місця для паркування транспортних засобів. Це пов'язане із запровадженням заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та задля підтримки платників податків на період карантину.

Таким чином міська рада тимчасово на період з 26 березня 2020 року до 30 квітня 2020 року звільнила уповноважену особу (підприємця) від сплати збору за місця для паркування транспортних засобів в м. Ковелі.

Цим же документом припинено справляння збору за місця для паркування транспортних засобів для власників авто.

Як повідомила начальник фінансового управління Валентина Романчук, у зв'язку із звільненням від сплати збору за паркування, міський бюджет недоотримає близько 100 тисяч гривень.#МіськийБюджет #Депутати #Карантин #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

У Ковелі з резервного фонду виділять 200 тисяч гривень на придбання засобів захисту

У Ковелі з резервного фонду виділять 200 тисяч гривень на придбання засобів захисту
До міської влади надійшли звернення про потребу у масках та дезінфікуючих засобах від служб, які забезпечують життєдіяльність міста та виконання заходів безпеки із запобігання поширенню коронавірусу.

120 тис грн з міського бюджету виділять на лікування захиснику Донецького аеропорту, ковельчанину Андрію Луцику

120 тис грн  з міського бюджету виділять на лікування захиснику Донецького аеропорту, ковельчанину Андрію Луцику
Підтримають фінансово і ветерана АТО Дмитра Ткачука, якому після трансплантації нирки необхідно на щомісячну реабілітацію понад 40 тисяч гривень.