1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська поліція просить повідомляти про громадян, які порушують режим самоізоляції

Ковельська поліція просить повідомляти про громадян, які порушують режим самоізоляції

Правоохоронці нагадують, що самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, котрі повернулися з-за кордону. Повідомляє Ковельський відділ поліції Волинської області.

Якщо Ви бачите, що людина під час самоізоляції системно порушує санітарно-гігієнічні норми та наражає тим самим на небезпеку оточуючих, повідомте про це правоохоронні органи.

Одночасно попереджаємо, що 17.03.2020 Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон), яким Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) доповнено статтею 44-3: «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн. до 34 000 грн), на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 грн. до 170 000 грн.)».

Також, уповноваженим на те посадовим особам органів внутрішніх справ (Національної поліції) надано право складати протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачена статтею 44-3 КУпАП, рішення по яких буде приймати суд.

Разом з тим,нагадуємо рекомендації МОЗ: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

#Карантин #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Про проведення дезінфекції на підприємствах продовольчої торгівлі та транспорту для перевезення харчових продуктів

Про проведення дезінфекції на підприємствах продовольчої торгівлі та транспорту для перевезення харчових продуктів
Рекомендації від Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» щодо правил, нормативів та вибору засобів обробки.

В аптечній мережі «Волиньфармпостач» м. Ковеля можна придбати маски, рукавички та антисептики. АДРЕСИ

В аптечній мережі «Волиньфармпостач» м. Ковеля можна придбати маски, рукавички та антисептики. АДРЕСИ
Засоби індивідуального захисту з'явилися у мережі аптек учора, 30 березня. Найближчим часом очікують постачання професійних респіраторів високого ступеня надійності.