1. Головна
  2. Новини
  3. За кошти БФ «Майбутня Волинь-Україна» у Ковелі придбають пересувний рентгенапарат

За кошти БФ «Майбутня Волинь-Україна» у Ковелі придбають пересувний рентгенапарат

За кошти Благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна» Ковельське МТМО придбає пересувний рентгенівський діагностичний апарат, - про це повідомляють на сторінці фонду у Фейсбук.
Фото ілюстративне

- Почесний громадянин м.Ковеля, засновник Благодійного фонду «Майбутня Волинь-Україна» Іван Васильович Омелянюк разом з правлінням фонду вивчили потребу Ковельського МТМО з його керівництвом у необхідному обладнанні. Прийняли рішення: виділити кошти (324 000 грн) для придбання пересувного рентгенівського діагностичного апарату. В умовах пандемії це значно допоможе медикам і врятує життя пацієнтів, - йдеться у дописі.

Кошти уже перераховано і згідно з процедурою закупівель обладнання має надійти упродовж 2-3 тижнів. Представники фонду закликають інших благодійників долучатися до боротьби з пандемією усіма можливими методами.


#Благодійність #Коронавірус #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельський прокурор долучився до збору коштів для онкохворого юнака

Ковельський прокурор долучився до збору коштів для онкохворого юнака
Новопризначений керівник Ковельської місцевої прокуратури Юрій Новосад взяв участь у Форумі юридичних професій, організованому обласним осередком Ліги студентів Асоціації правників України.

Воїни АТО з Ковеля повернулися з семиденного курсу соціально-психологічної реабілітації

Воїни АТО з Ковеля повернулися з семиденного курсу соціально-психологічної реабілітації
Завдяки волонтерам та священникам Української греко-католицької церкви у мальовничі Карпати з'їхались ветерани зі всієї України. Поїздка бійців з Ковеля стала можливою за сприяння міської влади та центру соціальних служб.