1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський прокурор долучився до збору коштів для онкохворого юнака

Ковельський прокурор долучився до збору коштів для онкохворого юнака

Волинські прокурори взяли участь у організованому обласним осередком Ліги студентів Асоціації правників України форумі юридичних професій. Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Форум мав не лиш просвітницьку мету, його учасники долучилися до збору коштів на лікування лучанина Дарія Зажицького, у якого лікарі діагностували лімфому крові.

Керівник Ковельської місцевої прокуратури, доктор юридичних наук Юрій Новосад, розповідаючи студентам про шлях у професії прокурора, наголосив, що прокурор – це завжди юрист із чіткою державницькою позицією, при цьому, захищаючи інтереси держави, протидіючи злочинності і корупції, прокуратура захищає громадян і має критерієм оцінки своєї роботи реальний результат і їхню довіру.

Прокурор Луцької місцевої прокуратури Андрій Гловацький, зауваживши на особливостях роботи прокуратури в часи реформи та законодавчих змін, закликав молодь не боятися труднощів та, обравши професію прокурора, наполегливо іти до мети, адже оновлена прокуратура потребує людей професійних і незаангажованих, здатних самовіддано працювати для людей та держави.

Долучившись до доброї справи, прокурори сподіваються, що студенти-правники, ознайомившись з особливостями роботи юристів у різних сферах, оберуть собі фах до душі, у якому зможуть розкрити усі свої таланти та бути успішними й корисними суспільству.


#Прокуратура #Благодійність

Коментарі

Читайте також

У Ковелі - новий очільник місцевої прокуратури

У Ковелі - новий очільник місцевої прокуратури
Юрій Новосад народився у селі Звірів Ківерцівського району, працював на різних посадах в органах прокуратури Волинської та Рівненської областей. Доктор юридичних наук.