1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі - новий очільник місцевої прокуратури

У Ковелі - новий очільник місцевої прокуратури

Ковельську місцеву прокуратуру очолив Юрій Новосад. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.

Прокурор Волинської області Тарас Безрукий представив колективу Ковельської місцевої прокуратури нового керівника – Юрія Новосада, який від 19 лютого 2020 року обійняв цю посаду згідно із наказом Генерального прокурора Руслана Рябошапки.

- Ковель – географічне серце області, через яке проходять усі транспортні артерії, а тому проблем на території, охопленій місцевою прокуратурою, немало, - наголосив новому керівнику та колективу місцевої прокуратури прокурор Волині. - Це і злочини на кордоні - контрабанда, порушення митних правил, несплата митних платежів, незаконний обіг підакцизних товарів, ті ж незаконні АЗС – усю цю проблематику Юрій Олександрович знає, як ніхто, в силу свого досвіду, і я впевнений, ви разом покажете гідні поваги громадян результати.

Тарас Безрукий також взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів у Ковелі, на якій обговорили стан протидії злочинності.

- Правоохоронці на місцях знають усе, що відбувається на їхній території, - зауважив прокурор області. – І якщо вони, знаючи про порушення закону, не припиняють їх – виникає запитання, а чи не покривають вони злочинців? Якщо видимого суспільству результату вашої роботи не буде – це запитання постане. Я хочу, щоб усі зрозуміли – кожен на своєму місці має працювати відповідально, аби забезпечувати правопорядок в регіоні.


Довідково:
Юрій Новосад народився 5 вересня 1981 року у селі Звірів Ківерцівського району Волинської області. Вищу освіту здобув у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Доктор юридичних наук. В органах прокуратури – з 2005 року. Працював на різних посадах в органах прокуратури Волинської та Рівненської областей. До призначення на посаду керівника Ковельської місцевої прокуратури очолював відділ нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.

#Прокуратура

Коментарі

Читайте також