1. Головна
  2. Новини
  3. Станом на 10.00 2 квітня у Волинській області зареєстрували 10 випадків коронавірусної інфекції

Станом на 10.00 2 квітня у Волинській області зареєстрували 10 випадків коронавірусної інфекції

За останню добу на Волині виявлено 3 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Станом на 10.00 2 квітня у Волинській області зареєстрували 10 випадків коронавірусної інфекції, - інформує пресслужба Волинської ОДА.

Усі особи обстежувались з профілактичною метою при проведенні протиепідемічних заходів серед медпрацівників у відділенні інтенсивної терапії Луцької міської клінічної лікарні.

З підозрою на коронавірусну інфекцію в області – 14 осіб. Зразки біологічного матеріалу знаходяться на дослідженні у вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Всього з початку проведення лабораторних досліджень у Волинській області здійснили 130 ПЛР аналізів на виявлення коронавірусної інфекції. З них – 64 в осіб з підозрою, та 66 – в осіб, які контактували з хворими.

В Україні зафіксували 804 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 2 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків.


#Коронавірус #Карантин

Коментарі

Читайте також

Нові випадки коронавірусу на Волині: захворіли 4 медики луцької лікарні

Нові випадки коронавірусу на Волині: захворіли 4 медики луцької лікарні
Усіх осіб обстежували з профілактичною метою при проведенні протиепідемічних заходів серед медпрацівників. Станом на ранок 1 квітня на Волині - сім випадків інфікування коронавірусом.