У Ковелі представники міської влади зустрілися з священниками ПЦУ

Сьогодні міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів поспілкувались з місцевими священниками ПЦУ. Зустріч ініціювали служителі церкви, аби інформувати владу про реорганізацію міського і районного деканатів. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Нині вони об’єднані в один Ковельський деканат, який очолює протоієрей Іван Бонис. Деканом Свято-Благовіщенського округу призначений протоієрей Василь Мичко, Свято-Дмитрівського - протоієрей Анатолій Александрук.

Як зауважив Іван Бонис, такі зміни мають зміцнити й об’єднати Православну Церкву України. Зупинився на питаннях проведення богослужінь в умовах карантину. При цьому зазначив, що святі отці докладають зусиль з дотримання заходів протиепідемічної безпеки та кількісних обмежень щодо присутності у храмі прихожан.

Олег Кіндер, звертаючись до духовенства, наголосив, що у цей непростий час пандемії всі мають об’єднатися у боротьбі зі страшною недугою. Сьогодення вимагає від нас ще більшої згуртованості і відповідальності. Обов’язок влади і церкви – застерегти містян від небезпеки, проводити роз’яснювальну роботу, аби люди не зневажали карантинні заборони та обмеження.

Під час зустрічі міський голова поставив свій підпис під Угодою про місіонерську діяльність Православної Церкви України у Ковелі. До цього її підписав керуючий Волинською єпархією, митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Основними засадами співпраці визначено: утвердження традицій української культури, духовності, моралі, патріотизму, розвитку спільної культурно-просвітницької діяльності у Ковелі.


#ПЦУ #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Декана Свято-Дмитрівського округу Анатолія Александрука нагородили орденом за заслуги перед Церквою

Декана Свято-Дмитрівського округу Анатолія Александрука нагородили орденом за заслуги перед Церквою
26 березня він відзначив 60-літній ювілей. Літургію, яка відбулась у храмі Великомученика Димитрія Солунського, очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Священники Свято-Дмитрівського округу записали молитву за подолання коронавірусу ВІДЕО

Священники Свято-Дмитрівського округу  записали молитву за подолання коронавірусу ВІДЕО
Нагадаємо, що деканом новоствореного Свято-Дмитрівського округу Ковельського району Волинської єпархії Православної Церкви України призначено протоієрея Анатолія Александрука.